Bahçelerarası Mh. No:22 Balpa İş Merkezi K:3 D:42 Balçova/İzmir

hidden

Web Tasarım & Yazılım Ajansı

Berker Giren

İzmir Balçova'da merkez ofisimizde sizleri başarıya taşımak hedefiyle kurulmuş bir firmayla çalışmak istermisiniz? Biz küçük mutfağımızda büyük hayallerle sizler için yenilikçi çözümler yaratmak için 11 yıldır Berker Giren önderliğinde çalışmaktayız.
Arama motoru optimizasyonu ile üst sıraları hedefleyen web siteleri, duruşu ile imajınızı yansıtan özenle hazırlanmış kurumsal kimliğiniz, ustalıkla hazırlanmış temiz kodlanmayla sanal mağaza ve online satış sistemleri, sıradışı çizgileriyle hayallerinizinde ötesine taşan grafik uygulamalar.

01.
Web Tasarım

İyi tasarlanmış bir web sitesinin rakipleriniz açısından önemi, iyi bir rakip analizi yaparak müşteri potansiyelinize diğer firmalardan bir adım önde ulaşmanızı sağlamaktır.

02.
SEO Hizmetleri

Günümüzde artık sadece görsellik yönünden etkileyici web sitelerine sahip olmak yetmiyor. Ne kadar görselliği etkileyici olursa olsun, ziyaretçisi olmayan bir web sitesine sahip olmanızın anlamı yok. Web sitesinin en büyük ziyaretçi kaynağı ise arama motorlarıdır.

03.
İçerik Yönetimi

Güncel içerik paylaşımı her firma için önem taşır. Hizmet verdiğiniz müşterilerinize içeriği daima güncel ve sürekli yenilenen içeriğiniz sayesinde firmanızın güncel kalıp unutulmamasını sağlar. İçeriklerinizi kimseye bağlı olmadan, kullanımı kolay bir şekilde, istediğiniz anda güncellemenizi firmamızın hazırlayacağı içerik yönetim sistemleriyle firmanızı her zaman güncel olmasını sağlayabilirsiniz.

laptop
Berker Giren Yazılım & İzmir Web Sitesi Tasarımı

Yaratıcı ve Yenilikçi Çözümler

Neden sizinde hayallerinizdekine benzeyen bir web siteniz olmasın ki ?
Önemli olan bir işletmenin web sitesine sahip olması değildir. Her ciddi işletmenin iyi tasarlanmış bir web sitesine sahip olma zorunluluğu bulunmaktadır.İyi tasarlanmış bir web sitesinin rakipleriniz açısından önemi, iyi bir rakip analizi yaparak müşteri potansiyelinize diğer firmalardan bir adım önde ulaşmanızı sağlamaktır. Bunu sağalamazsanız rakipleriniz tanınırlıklarını arttırırken, siz unutulmaya yüz tutacaksınız. Rakipleriniz eski müşterilerini koruyup yenileriyle iletişime girerken siz yeni müşteri bulamayacağınız gibi eski müşterilerinizide kaybetmeye başlayacaksınız.
Müşterileriniz açısından önemi ise web siteniz aracılığı ile onlarla daha iyi iletişim kurarak istek ve gereksinimlerini karşılamaya yönelik çabalar sarf etmektir. İyi tasarlanmış bir web siteniz yoksa bunu nasıl başaracaksınız?

Profesyonel Web, Mobil ve E-Ticaret Portal Hizmetleri

Web Tasarım Fiyatları

1429
Web Tasarımı
480
E-Ticaret Portalı
456
Mobil Uygulama
2365
Mutlu Müşteri
Rakiplerinizin Bir Adım Önünde Olun!

İzmir Web Tasarımı

Neden sizinde hayallerinizdekine benzeyen bir web siteniz olmasın ki ?

SEO Uyumlu

SEO uyumlu alt yapısı ile arama motorlarında üst sıralarda yer alın, satışlarınızı arttırın.

Hayallerinizdeki Tasarım

Firmanızın özel tasarım ile kurumsal kimliğinizi müşterilerinize yansıtın.

image

Güçlü Kod Yapısı

Güçlü yazılım alt yapısına sahip web siteniz ile hızlı ve dinamik çalışır. Hız ile rakiplerinizin önüne geçin!

Destek

Kurumsal firma yapımız sayesinde hızlı destek alın.

Berker Giren ~ İzmir Web Tasarım & Yazılım Ajansı

İzmir Web Tasarım

Bahçelerarası Mh. No:22 Balpa İş Merkezi K:3 D:42 Balçova/İzmir

+90 532 131 86 65

iletisim@berkergiren.com

Berker Giren Web Tasarım Ajansı

Bizle İletişime Geçin

hidden

© 2010-2023 Berker Giren. Made With Love By VB